Dodanie załącznika

Dodanie załącznika

Aby ułatwić pracownikom dostarczanie niezbędnych dokumentów lub dowodów wydatków, nasza aplikacja no-code umożliwia łatwe dodawanie załączników do wniosków. Wystarczy kilka kliknięć, by załączyć rachunek, fakturę lub dowód zakupu, co przyspiesza i upraszcza proces rozliczeń.

Notyfikacje mailowe

Notyfikacje mailowe do osób decyzyjnych w przypadku wpłynięcia nowego wniosku o zaliczkę / wydatku

Nasza aplikacja no-code gwarantuje automatyzację powiadomień e-mail  – osoba decyzyjna otrzymuje automatycznie e-maila z informacją, że wpłynął wniosek o zaliczkę od danego pracownika. Notyfikacje mailowe to też często podstawowa funkcjonalność w innych aplikacjach od Qalcwise, powiązanych z Elektronicznym Obiegiem Dokumentów.

Notyfikacje mailowe

Notyfikacje mailowe do wnioskującego na temat decyzji

Komunikacja to klucz w każdym procesie biznesowym. Kiedy wniosek jest rozpatrywany, wnioskujący otrzymuje automatyczną notyfikację e-mailową na temat decyzji, czy to akceptującą czy odrzucającą. Dzięki naszej aplikacji no-code, pracownik jest na bieżąco z postępowaniem swojego wniosku i może szybko reagować na wszelkie decyzje.

Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

Poprawność wypełnienia formularza z wnioskiem o zaliczkę (lub inne kwestie związane z wydatkami służbowymi) jest bardzo istotna. Nasza aplikacja no-code szybko wychwytuje błędy w dokumencie z zapytaniem, uniemożliwiając przesłanie go dalej. Dopóki formularz nie zostanie prawidłowo wypełniony, nie można liczyć na jego wysyłkę.

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Nasza aplikacja no-code podkreśla i wyróżnia pola, które są wymagane do wypełnienia. Ta funkcja gwarantuje, że wnioskujący dostarcza wszystkie potrzebne informacje od razu, eliminując konieczność poprawek.

Powiązanie aplikacji rozliczającej wydatki z aktywnymi zaliczkami

Powiązanie aplikacji rozliczającej wydatki z aktywnymi zaliczkami

Aplikacja rozliczająca wydatki służbowe ma ciągły kontakt z aktywnymi zaliczkami pracownika. Widać, kiedy i jak duża została pobrana zaliczka, a także jak się prezentuje ogólne zestawienie wydatków służbowych. Owa funkcjonalność jest dostępna również w wersji podstawowej – nawet firmy z mniejszymi funduszami mogą się nią cieszyć.

Podgląd ścieżki akceptacji

Podgląd ścieżki akceptacji

Nasza aplikacja no-code daje podgląd trasy, jaką pokonało dane zapytanie – od wypełnienia i wysłania wniosku o rozliczenie wydatków służbowych po finalną akceptację podania przez osobę decyzyjną. To funkcjonalność dostępna w każdej wersji narzędzia – zarówno podstawowej, jak i Enterprise. Takie możliwości tylko dzięki no-code.

Funkcje aplikacji

Powiązanie z aplikacją do obiegu faktur

Aplikacja do rozliczania wydatków jest pośrednio powiązana z aplikacją do obiegu faktur – tylko w wersji Enterprise. Połączenie tych dwóch aplikacji daje efekt finansowej spójności. Faktury za wydatki służbowe trafiają do obiegu faktur, gdzie odbywa się ich zaksięgowanie, archiwizacja. To wielkie ułatwienie dla księgowych czy pracowników Sekretariatu.

Funkcje aplikacji

Ustawianie pól wymaganych w formularzu

W procesie rozliczeniowym precyzja i kompletność informacji są kluczem do efektywnej komunikacji. Nasza aplikacja no-code w wersji Enterprise umożliwia dostosowywanie formularzy poprzez ustawianie pól, które są obowiązkowe do wypełnienia. Zapewnia to, że wnioski są w pełni kompletne, a dzięki temu proces rozliczeniowy jest bardziej płynny, bez zbędnych przestojów związanych z brakującymi danymi.

Funkcje aplikacji

Aplikacja raportowa dotycząca wszystkich wydatków, przedstawienie graficzne

Raporty to nieodłączna część każdej firmy. Dzięki nim można przeanalizować dotychczasowe osiągnięcia i porażki, a następnie wyciągnąć wnioski, zaplanować dalsze działania. Aplikacja raportowa w naszej aplikacji no-code dotyczy wszystkich wydatków. Powiązane raporty mają formę przedstawienia graficznego.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!