Rozliczenia wydatków

Automatyzacja

automatyzacja procesów biznesowych

rakieta EOD

Zacznij od zaraz

Procesy rozliczania wydatków mogą wyglądać inaczej w każdej firmie. Istnieje jednak schemat: pracownik zgłasza koszt…

Platforma wybrana przez najlepszych
logo-carrefour
logo-medicover
logo-ccc
Rozliczenia wydatków

Rozliczenia wydatków

Automatyzacja

Dlaczego jest ważne

Procesy rozliczania wydatków mogą wyglądać inaczej w każdej firmie. Istnieje jednak schemat: pracownik zgłasza koszt, a przełożony i dział księgowy zajmują się formalnościami i płatnościami. Jakiekolwiek opóźnienia i nieprawidłowości są niewskazane – wpływają źle na morale zarówno pracownika, jak i jego kierowników, dyrektorów. Aplikacja do rozliczania wydatków od Qalcwise może stanowić odpowiedź
na problemy finansowe tego typu.

Czytaj więcej

Rozliczanie wydatków

Czego możesz od niej oczekiwać?

Przede wszystkim, nasza aplikacja służy do rejestrowania i procesowania wydatków służbowych, zaliczek. Z jej pomocą wnioskowanie o zaliczkę nie jest trudne i żmudne. Istnieje możliwość rejestracji i przeprocesowania wydatku z możliwością podpięcia przydzielonej zaliczki.

Aplikacja do rozliczania wydatków służbowych pomoże usprawnić procesy związane z księgowaniem różnych kosztów (głównie z delegacji). Skorzysta z niej dział Księgowości oraz wszyscy pracownicy firmy, którzy ponoszą wydatki służbowe.

Co ważne, narzędzie pozwala kontrolować wydatki w trakcie podróży służbowej. Wykrywa i zapobiega nadużyciom, które – niestety – zdarzają się nieraz w firmach, czy to umyślnych, czy to w formie pomyłki. Rozliczania wydatków z naszą aplikacją odbywa się zdalnie, mobilnie, w dowolnym miejscu i czasie. Jak to działa? Wystarczy zrobić zdjęcie paragonu smartfonem i wysłać do akceptacji.

Wersja Enteprise daje możliwość raportowania (graficznie) wszystkich wydatków, co stanowi wielkie uproszczenie dla księgowych. Qalcwise proponuje rozwiązanie, które zrewolucjonizuje procesy finansowe w Twojej firmie. Podziękuje za nie – z pewnością – Twój dział Księgowości.

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

Automatyzacja

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

  Czego możesz oczekiwać
  od
  aplikacji do rozliczania wydatków?

  Korzyści

  projektuj

  Automatyzacja procesu wnioskowania o zaliczkę

  Zapewne każdy pracownik nieraz wnioskował o zaliczkę. Jeśli firma pracuje według manualnego układu, gdzie pisma są księgowane ręcznie, dokument z prośbą o fundusze mógłby zaginąć w gąszczu papierów. My z kolei, z naszą aplikacją no-code, dajemy możliwość automatyzacji procesu wnioskowania o zaliczkę.

  Bezpieczeństwo najwyższej klasy

  Łatwy podgląd wszystkich wydatków pracownika

  W naszej aplikacji no-code, w odpowiedniej bazie, pracownik może w szybki i prosty sposób podejrzeć wszystkie swoje wydatki służbowe. To wielkie ułatwienie. Nie musi rozpisywać kwot wydatków po notatnikach. Będzie miał stałe miejsce, do którego może zawsze zerknąć i upewnić się, jak obecnie wygląda sytuacja z firmowymi finansami.

  kolo

  Możliwość automatycznego podpinania zaliczki pod wydatek

  Kolejnym ułatwieniem, jakie przychodzi wraz z naszą aplikacją do rozliczania wydatków, jest możliwość automatycznego podpinania zaliczki pod wydatek. To pozwoli mieć jeszcze lepszy wgląd w firmowe finanse. A przecież bardzo ważne jest, by mieć pod kontrolą wydatki służbowe – zlekceważenie tego może później przysporzyć problemów.

  Sprawdź jak inni wdrażali Elektroniczny Obieg Dokumentów qalcwise

  Casestudy

  No-code/low-code application platforms will be responsible for

  more than 65% of all app dev activity by 2024.

  Are you ready to change the way you do digital?

  Funkcje aplikacji zarządzania
  rozliczeniami wydatków to:

  Automatyzacja

  Dodanie załącznika

  Dodanie załącznika

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do osób decyzyjnych w przypadku wpłynięcia nowego wniosku o zaliczkę / wydatku

  Nasza aplikacja no-code gwarantuje automatyzację powiadomień e-mail  – osoba decyzyjna otrzymuje automatycznie e-maila z informacją, że wpłynął wniosek o zaliczkę od danego pracownika. Notyfikacje mailowe to też często podstawowa funkcjonalność w innych aplikacjach od Qalcwise, powiązanych z Elektronicznym Obiegiem Dokumentów.

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do wnioskującego na temat decyzji

  Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

  Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

  Poprawność wypełnienia formularza z wnioskiem o zaliczkę (lub inne kwestie związane z wydatkami służbowymi) jest bardzo istotna. Nasza aplikacja no-code szybko wychwytuje błędy w dokumencie z zapytaniem, uniemożliwiając przesłanie go dalej. Dopóki formularz nie zostanie prawidłowo wypełniony, nie można liczyć na jego wysyłkę.

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Powiązanie aplikacji rozliczającej wydatki z aktywnymi zaliczkami

  Powiązanie aplikacji rozliczającej wydatki z aktywnymi zaliczkami

  Aplikacja rozliczająca wydatki służbowe ma ciągły kontakt z aktywnymi zaliczkami pracownika. Widać, kiedy i jak duża została pobrana zaliczka, a także jak się prezentuje ogólne zestawienie wydatków służbowych. Owa funkcjonalność jest dostępna również w wersji podstawowej – nawet firmy z mniejszymi funduszami mogą się nią cieszyć.

  Podgląd ścieżki akceptacji

  Podgląd ścieżki akceptacji

  Nasza aplikacja no-code daje podgląd trasy, jaką pokonało dane zapytanie – od wypełnienia i wysłania wniosku o rozliczenie wydatków służbowych po finalną akceptację podania przez osobę decyzyjną. To funkcjonalność dostępna w każdej wersji narzędzia – zarówno podstawowej, jak i Enterprise. Takie możliwości tylko dzięki no-code.

  Funkcje aplikacji

  Powiązanie z aplikacją do obiegu faktur

  Aplikacja do rozliczania wydatków jest pośrednio powiązana z aplikacją do obiegu faktur – tylko w wersji Enterprise. Połączenie tych dwóch aplikacji daje efekt finansowej spójności. Faktury za wydatki służbowe trafiają do obiegu faktur, gdzie odbywa się ich zaksięgowanie, archiwizacja. To wielkie ułatwienie dla księgowych czy pracowników Sekretariatu.

  Funkcje aplikacji

  Ustawianie pól wymaganych w formularzu

  Funkcje aplikacji

  Aplikacja raportowa dotycząca wszystkich wydatków, przedstawienie graficzne

  Raporty to nieodłączna część każdej firmy. Dzięki nim można przeanalizować dotychczasowe osiągnięcia i porażki, a następnie wyciągnąć wnioski, zaplanować dalsze działania. Aplikacja raportowa w naszej aplikacji no-code dotyczy wszystkich wydatków. Powiązane raporty mają formę przedstawienia graficznego.

  Plan podstawowy
  Plan enterprise

  Pełna elastyczność procesów
  Rozwiązania budowane od podstaw

  Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

  to Qalcwise

  Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

  Wahasz się?
  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
  Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

  Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
  Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
  Nie wymagamy karty kredytowej.

  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!