Zarządzanie danymi pracowników

Automatyzacja

automatyzacja procesów biznesowych

rakieta EOD

Zacznij od zaraz

Zacznij korzystać z przewag platformy no-code już teraz. Wyprzedź konkurencję i wykorzystaj najnowsze narzędzia do rozwoju firmy.

Platforma wybrana przez najlepszych
logo-carrefour
logo-medicover
logo-ccc
Zarządzanie danymi pracowników

Zarządzanie danymi pracowników

Automatyzacja

Dlaczego jest ważne

Żmudne i powtarzalne procesy biurowe dotyczą każdego przedsiębiorstwa. No-code jest rewolucją. Wprowadza powiew świeżości – automatyzację procesów biznesowych. Nastała era cyfryzacji i zarządzania danymi w biznesie.

Qalcwise ma w zanadrzu wiele programów, przeznaczonych do różnych działów firm. Jednym z nich jest aplikacja do zarządzania danymi pracowników – przemyślany i dopracowany system zarządzania bazą danych dla działów Kadr, HR, Administracji. Ma wiele funkcjonalności. Służy do m.in. dodawania, przeglądania, wyszukiwania oraz edytowania danych pracowników. Zarządzanie danymi w organizacji nigdy nie było tak proste.

Czytaj więcej

Zarządzanie danymi pracowników

Masz do wyboru dwie wersje aplikacji: podstawową i rozszerzoną (Enterprise). Każda z nich pozwala na wykonanie takich funkcji jak: dodawanie zdjęcia, aktywację i dezaktywację pracownika, import i eksport listy pracowników, ustawianie pól z formularza, oznaczanie pól do wypełnienia, wyszukiwanie i filtrowanie pracowników po różnych polach, a także zarządzanie uprawnieniami w innych aplikacjach. Ogólnie ujmując: ta aplikacja no-code zajmuje się zarządzaniem bazami danych.

Wersja Enterprise ma więcej rozszerzeń. Umożliwia wydruk danych lub listy pracowników, a także daje możliwość hurtowej edycji danych pracowników. Kolejne rozszerzenie w ramach Enterpise to możliwość wyszukiwania, filtrowania pracowników po innych, wybranych, indywidualnych parametrach. Pamiętaj, że automatyzujące, najnowocześniejsze narzędzia no-code działają w oparciu o uczenie maszynowe – np. podczas wyszukiwania plików, informacji, maili. Wersja Enterprise to zarządzanie danymi osobowymi na najwyższym poziomie.

Aplikacja do zarządzania danymi pracowników to gwarancja szybkiego działania. Doceniają ją szczególnie pracownicy działu Kadr, mający na co dzień kontakt z listami pracowników, modyfikacjami formularzy. System zarządzania bazą danych od Qalcwise ułatwia codzienne obowiązki zawodowe, sprzyja efektywności, wydajności, dobremu samopoczuciu.

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

Automatyzacja

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

  Aplikacja zarządzania
  ocen pracowniczych to:

  Korzyści

  projektuj

  Szybki dostęp do pełnej listy pracowników

  Nasza aplikacja no-code pomaga w tworzeniu, prowadzeniu i zarządzaniu bazą danych wszystkich pracowników. To rewolucja w Twojej firmie. Możesz szybko i sprawnie zarządzać listą podwładnych (dodawać, wyszukiwać, przeglądać i edytować ich dane) – gdziekolwiek jesteś, z każdego zakątka Ziemi.

  Bezpieczeństwo najwyższej klasy

  Przejrzysty podgląd danych pracownika

  Atrakcyjny wizualnie profil pracownika w aplikacji należy opatrzeć jego fotografią. Pod zdjęciem znajdują się: nazwa działu, do którego przynależy dany podwładny, a także stanowisko. Rozwiązanie jest intuicyjne, nienachalne. Każdy użytkownik będzie mógł modyfikować swój profil – zmieniać zdjęcia i informacje osobiste.

  kolo

  Ujednolicone dane wszystkich pracowników

  Nasza aplikacja no-code jest funkcjonalna. Proste, przejrzyste formularze dają dobry dostęp do danych pracowników. Możesz bezproblemowo zarządzać polami w arkuszach. Optymalizacja tabel z danymi pomoże zminimalizować liczbę ludzkich błędów (czasem o dużych konsekwencjach) do minimum.

  Tabele baz danych oparte o komendy Excela

  Zwiększenie produktywności i wydajności pracy

  Aplikacja do zarządzania danymi pracowników to narzędzie biznesowe, które pomaga w automatyzacji procesów, poprawie wydajności. Nie musisz pilnie rozwijać infrastruktury IT w swojej firmie. Przekształć problemy biznesowe w rozwiązania. Zadbaj, by pracownicy odczuwali zadowolenie i bezpieczeństwo w biurze – produktywność momentalnie zwiększona!

  pióro

  Bezpieczeństwo, dostępność i dokładność danych

  Aplikacje no-code zabezpieczają wrażliwe dane pracowników. To sprawdzone rozwiązania, funkcjonujące na podstawie określonych standardów bezpieczeństwa. Qalcwise używa bezpiecznych serwerów, szyfruje komunikację. Formularze w aplikacji zarządzania danymi pracowników są dokładne i proste w odczytaniu – jednocześnie niedostępne dla nieupoważnionych osób.

  ramka

  Odczuwalna oszczędność czasu

  Aplikacja do zarządzania danymi pracowników pomaga pozbyć się starych, analogowych nawyków. Nie musisz już wprowadzać ręcznie do arkusza kalkulacyjnego wrażliwych informacji. Wdrożenie aplikacji no-code od Qalcwise pozwala zaoszczędzić nawet do 90% czasu. Pozwól zautomatyzować swoją firmę. Nie marnuj czasu na powtarzalne, żmudne zadania.

  Sprawdź jak inni wdrażali Elektroniczny Obieg Dokumentów qalcwise

  Casestudy

  No-code/low-code application platforms will be responsible for

  more than 65% of all app dev activity by 2024.

  Are you ready to change the way you do digital?

  Funkcje aplikacji zarządzania
  danymi pracowników to:

  Automatyzacja

  Dodanie zdjęcia

  Dodanie zdjęcia

  Bardzo pomocna funkcja w aplikacji, pozwala na dodanie zdjęcia pracownika, dzięki czemu osoby korzystające z listy oprócz danych mogą zobaczyć twarz i skojarzyć z konkretną osobą w biurze.

  Aktywacja \ dezaktywacja pracownika

  Aktywacja / dezaktywacja pracownika

  Onboarding i offboarding pracowników są skrupulatnie dokumentowane w naszej aplikacji no-code. W wyróżnionych polach pojawiają się podstawowe informacje o danym współpracowniku z kolorystycznym podkreśleniem, czy jeszcze pracuje w Twojej firmie. Nie kojarzysz tej osoby? Wystarczy kilka kliknięć myszą, by poznać ją oraz jej obecne stanowisko.

  Import / eksport listy pracowników

  Import / eksport listy pracowników

  Aplikacja do zarządzania danymi pracowników pozwala zaimportować lub eksportować listę podwładnych. To przydatna funkcja – szczególnie w dużych przedsiębiorstwach. Pomożemy Ci stworzyć bazę danych, którą łatwo kontrolować i modyfikować. Hurtowe wprowadzanie zmian (np. dotyczące umowy, płac) nigdy nie było tak proste.

  Wyszukiwanie / filtrowanie pracowników po polach: ID Pracownika, Imię, Nazwisko, Stanowisko, Dział, Przełożony, Aktywny

  Wyszukiwanie / filtrowanie pracowników po polach: ID Pracownika, Imię, Nazwisko, Stanowisko, Dział, Przełożony, Aktywny

  Nasza aplikacja no-code daje szybki dostęp do danych jednego lub kilku pracowników. Można je odczytywać, edytować. Samodzielne poszukiwanie pracobiorcy wśród setki pracowników to jak szukanie igły w stogu siana. Pomagamy to zmienić. Wyszukiwanie i filtrowanie informacji w bazie danych zajmuje chwilę. Nie trać czasu na nieefektywne działania!

  Funkcje aplikacji

  Zarządzanie uprawnieniami w aplikacjach

  Funkcje aplikacji

  Wydruk danych pracownika

  Aplikacja do zarządzania danymi pracowników jest skorelowana z urządzeniami drukującymi. Umożliwia łatwy i błyskawiczny wydruk listy bądź informacji o współpracownikach. Potrzebujesz konkretnych informacji na meeting w sali konferencyjnej? Problem w firmie, zobrazowany elektronicznie, nie ma takiej siły co klasyczna, analogiczna, fizyczna lista pracowników.

  Funkcje aplikacji

  Ustawianie pól wymaganych w formularzu

  Aplikacja do zarządzania danymi pracowników może – na pierwszy rzut oka – przypominać zwykłe arkusze kalkulacyjne. To nieprawda, no-code jest poziom wyżej, ma więcej funkcjonalności. Chcesz wprowadzić szybko zmiany czy zamienić ze sobą pola w formularzu? Żaden problem! Skuteczna, niemal bezbłędna automatyzacja kadr jest możliwa.

  Funkcje aplikacji

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Funkcje aplikacji

  Wydruk listy pracowników

  Aplikacja do zarządzania danymi pracowników może – na pierwszy rzut oka – przypominać zwykłe arkusze kalkulacyjne. To nieprawda, no-code jest poziom wyżej, ma więcej funkcjonalności. Chcesz wprowadzić szybko zmiany czy zamienić ze sobą pola w formularzu? Żaden problem! Skuteczna, niemal bezbłędna automatyzacja kadr jest możliwa.

  Funkcje aplikacji

  Możliwość masowej edycji danych pracowników

  Funkcje aplikacji

  Ustawianie pól widocznych w formularzu

  Funkcje aplikacji

  Wyszukiwanie / filtrowanie pracownika po innych, wybranych parametrach

  Funkcje aplikacji

  Oznaczenie zmienionej wartości podczas uzupełniania

  Plan podstawowy
  Plan enterprise

  Pełna elastyczność procesów
  Rozwiązania budowane od podstaw

  to Qalcwise

  Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

  Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw