Tworzenie dokumentów

Aplikacja do dokumentów wewnętrznych ma wiele funkcjonalności, przyporządkowanych do wersji podstawowej. Najistotniejszą z nich jest tworzenie dokumentów z dowolnym rozszerzeniem, które następnie można bezproblemowo i sprawnie rozsyłać pracownikom. Działy HR czy Administracji chwalą sobie nasze narzędzie.

Dopisywanie się chętnych na szkolenie

Decyzję o przygotowaniu lub wzięciu udziału w kursie nakreśla przedsiębiorstwo. Na każde zapowiedziane szkolenie może się zgłosić wielu chętnych. Jedna z klasycznych funkcjonalności naszej aplikacji no-code to możliwość dopisywania się osób chętnych na dany kurs. Każdy z uczestników otrzymuje w swoim czasie informację o koszcie szkolenia.

Sprawne wyszukiwanie adresatów

Filtrowanie dokumentów to ważna funkcjonalność, bez której nie dałoby się sprawnie wyszukiwać pożądanych plików. Qalcwise – podczas tworzenia zestawu narzędzi do automatyzacji HR – również o tym wiedziało. Nasza aplikacja no-code umożliwia zatem sprawne wyszukiwanie i filtrowanie adresatów według działu, lokalizacji, stanowiska. Intuicyjna obsługa to podstawa.

Interfejs użytkownika

Narzędzie, które nie zostało stworzone według prawidłowości UX i UI, nigdy nie będzie funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Na szczęście to nie dotyczy naszej aplikacji do dokumentów wewnętrznych. Użytkownicy mogą cieszyć się prostym i czytelnym interfejsem, który umożliwia bezproblemowe poruszanie się po zestawie narzędzi.

Raportowanie zapoznania z dokumentem

Automatyzacja odgrywa coraz istotniejszą rolę w procesach biznesowych. Nie da się już uciec od nowoczesności. Nasza aplikacja no-code daje możliwość automatycznego raportowania dokumentów wewnętrznych – rozesłanych w danym roku kalendarzowym. Upoważnieni użytkownicy mają także szczegółowy wgląd na to, jaki jest postęp zapoznania się z danym plikiem.

Eksport raportów

Wiadomo już, że aplikacja no-code od Qalcwise daje możliwość raportowania statusu rozsyłanych dokumentów. Można tworzyć raporty szczegółowe oraz raporty ogólne danego pliku – a następnie wyeksportować je do popularnego formatu .CSV. Nic się nie ukryje. Aplikacja do dokumentów wewnętrznych to gwarancja bezpiecznego obiegu dokumentacją wewnętrzną w firmie.

Moduł szkoleń

Aplikacja do dokumentów wewnętrznych – jedynie w wersji Enterprise – daje możliwość skorzystania z rozbudowanego modułu szkoleń. Na czym to polega? Użytkownicy mogą tworzyć szkolenia wraz z pytaniami testowymi dotyczącymi przesłanego pliku. Ponadto administrator programu no-code może szybko i prosto sprawdzić wynik testu wysłanego do konkretnej osoby.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw