automatyzacja procesów biznesowych
Obsługa ZFŚS
Automatyzacja
Zacznij od zaraz
Zacznij korzystać z przewag platformy no-code już teraz. Wyprzedź konkurencję i wykorzystaj najnowsze narzędzia do rozwoju firmy.
Czytaj więcej
Aplikacja do obsługi ZFŚS umożliwia rejestrację i koordynowanie wnioskami pracowników, którzy chcieliby korzystać z funduszu socjalnego. Mogą oni łatwo składać wnioski przez Internet (wszystkie niezbędne dokumenty i formularze są dostępne wewnątrz programu). W tym samym czasie kadra zarządzająca ma dostęp do systemu, za pomocą którego może monitorować postęp podań.
Aplikacja do obsługi ZFŚS obsługuje różne świadczenia, m.in. karty dofinansowania wakacji, bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe, dodatki mieszkaniowe, wsparcie w zakresie opieki nad dziećmi. Zarządzanie i śledzenie przyznawanych świadczeń to nie jedyne zadania – program generuje także raporty i zestawienia, by później móc przeprowadzić audyt lub wewnętrzne sprawozdania.
Aplikacja od Qalcwise ma rozbudowane powiadomienia i aktualności. Użytkownicy mogą być zatem na bieżąco z wszelkimi ważnymi informacjami dotyczącymi ZFŚS. Ponadto mają pełną transparentność i kontrolę nad swoimi świadczeniami socjalnymi – mogą sprawdzać swoje saldo ZFŚS w czasie rzeczywistym, śledzić historię wniosków i świadczeń.
Aplikacja do obsługi ZFŚS to pełna automatyzacja, wygoda i łatwość obsługi, a także oszczędność czasu i zasobów. Wyeliminowana jest – w całości – konieczność składania papierowych wniosków oraz osobistych wizyt, by dowiedzieć się informacji. Pracownicy mogą oczekiwać przejrzystości, efektywności i sprawiedliwości w zarządzaniu funduszem socjalnym. Program jest dostępny w wersji podstawowej i rozszerzonej (Enterprise).
Aplikacja do obsługi ZFŚS od Qalcwise to narzędzie, dzięki któremu firma może skutecznie wspierać dobrostan pracowników – to wpływa z kolei na miłą, pozytywną atmosferę w pracy.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!
Chcesz wiedzieć jak automatyzacja procesów HR usprawni pracę w Twojej firmie?
Automatyzacja
Czego możesz oczekiwać od aplikacji obsługi ZFŚS?
Korzyści
Wygoda i łatwość obsługi
Łatwy i szybki dostęp do informacji dotyczących ZFŚS to jedna z funkcjonalności naszej aplikacji no-code. Pracownicy mają wgląd w różne wnioski, regulaminy, aktualne salda i świadczenia – wszystkim, co związane z funduszem socjalnym. Wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu, co ułatwia szukanie i poruszanie się po panelu.
Szybkie składanie wniosków
Nie powinien dziwić fakt, że każdemu pracownikowi zależy na sprawnym, szybkim i zautomatyzowanym składaniu wniosków oświadczenia socjalne. Takie rozwiązanie umożliwia nasza aplikacja no-code – znajdują się w niej wszystkie niezbędne dokumenty i formularze. Małe centralne repozytorium przyspiesza cały proces i eliminuje potrzebę fizycznego dostarczenia dokumentów.
Powiadomienia i aktualności
Stałe powiadomienia to dobrodziejstwo, szczególnie dla osób zabieganych, roztrzepanych, zapominalskich. Nasza aplikacja no-code informuje użytkowników o nowych aktualnościach, zmianach w regulaminach czy terminie składania wniosków. Powiadomienia pozwalają pracownikowi być na bieżąco z wszelkimi ważnymi informacjami dotyczącymi ZFŚS.
Transparentność i kontrola
Każdy pracownik może sprawdzić – dzięki naszej aplikacji no-code – swoje saldo ZFŚS w czasie rzeczywistym oraz prześledzić historię swych wniosków, zobowiązań. Takie rozwiązanie daje użytkownikom pełną transparentność i kontrolę nad swoimi świadczeniami socjalnymi. Każda firma, której zależy na profesjonalizmie, powinna zatroszczyć się o jawność takich danych.
Oszczędność czasu i zasobów
Konieczność składania papierowych wniosków i odwiedzania organów, gdzie można uzyskać informacje na temat swojego świadczenia socjalnego, jest już przeżytkiem. Teraz stawia się na automatyzację procesów biznesowych. Aplikacja no-code znacznie redukuje czas i wysiłek wymagany do obsługi ZFŚS. To wielka oszczędność czasu dla wszystkich stron.
Poznaj doświadczenia innych z Automatyzacją procesów HR!
Casestudy
No-code/low-code application platforms will be responsible for
more than 65% of all app dev activity by 2024.
Are you ready to change the way you do digital?
Ciekawe funkcje aplikacji do obsługi ZFŚS:
Automatyzacja
Zarządzanie saldem i historią transakcji
Każdy pracownik, który ma świadczenia socjalne w ZFŚS, chciałby mieć ciągły dostęp do swojego salda oraz historii transakcji – tak samo, jak w bankowych serwisach transakcyjnych. Nasza aplikacja no-code umożliwia sprawne i szybkie zarządzanie tymi aspektami. Liczy się transparentność i czytelność. Saldo i historia transakcji nie mogą być trudnodostępne.
Kalkulator ZFŚS
Kalkulator ZFŚS to podstawowa funkcjonalność w naszej aplikacji no-code. Narzędzie pozwala obliczyć wysokość odpisów na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w danym roku kalendarzowym – wszystko to na podstawie stanu zatrudnienia. Dzięki niemu można także wyliczyć średnią liczbę etatów dla potrzeb odpisu.
Zarządzanie budżetem i limitami na osobę
Zarządzanie budżetem, przeznaczonym na fundusze socjalne, jest bardzo ważnym zadaniem, którego nie należy bagatelizować. To jedna z funkcjonalności, jaką zapewnia nasza aplikacja no-code. Ponadto umożliwia zarządzanie limitami na osobę (mowa o limicie zwolnienia podatkowego świadczeń finansowanych z ZFŚS).
Podział budżetu na świadczenia
Zarządzanie budżetem objawia się m.in. dokonywaniem jego podziału na świadczenia (jak wysokie fundusze należą się danemu pracownikowi). Owo wydzielenie to funkcjonalność, która występuje zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise. Wszystkie wyliczenia są transparentne i przejrzyste – nie trzeba się martwić, że doszło do oszustw, nadużyć.
Raport z wykorzystanego budżetu
Raportowanie i analiza tego, jak został wykorzystany budżet na świadczenia socjalne (w ramach ZFŚS), to bardzo ważne zadanie. Nasza aplikacja no-code umożliwia wykonywanie podsumowań finansowych – rocznych, miesięcznych itd. To funkcjonalność, którą odnajdziesz zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise.
Integracja z zewnętrznymi narzędziami
Automatyzacja procesów biznesowych i HR zakłada dużą integralność między autorskimi programami a innymi, zewnętrznymi narzędziami. W przypadku aplikacji no-code, zajmującej się obsługą ZFŚS, lepiej skupić się na korelacji z programami zarządzającymi płatnościami, listą pracowników. To funkcjonalność dostępna tylko w Enterprise.