Zarządzanie saldem i historią transakcji

Każdy pracownik, który ma świadczenia socjalne w ZFŚS, chciałby mieć ciągły dostęp do swojego salda oraz historii transakcji – tak samo, jak w bankowych serwisach transakcyjnych. Nasza aplikacja no-code umożliwia sprawne i szybkie zarządzanie tymi aspektami. Liczy się transparentność i czytelność. Saldo i historia transakcji nie mogą być trudnodostępne.

Archiwizowanie dokumentów

Kalkulator ZFŚS

Kalkulator ZFŚS to podstawowa funkcjonalność w naszej aplikacji no-code. Narzędzie pozwala obliczyć wysokość odpisów na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w danym roku kalendarzowym – wszystko to na podstawie stanu zatrudnienia. Dzięki niemu można także wyliczyć średnią liczbę etatów dla potrzeb odpisu.

Zapisywanie bieżącego statusu

Zarządzanie budżetem i limitami na osobę

Zarządzanie budżetem, przeznaczonym na fundusze socjalne, jest bardzo ważnym zadaniem, którego nie należy bagatelizować. To jedna z funkcjonalności, jaką zapewnia nasza aplikacja no-code. Ponadto umożliwia zarządzanie limitami na osobę (mowa o limicie zwolnienia podatkowego świadczeń finansowanych z ZFŚS).

Przydzielanie osoby merytorycznej do dokumentu

Podział budżetu na świadczenia

Zarządzanie budżetem objawia się m.in. dokonywaniem jego podziału na świadczenia (jak wysokie fundusze należą się danemu pracownikowi). Owo wydzielenie to funkcjonalność, która występuje zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise. Wszystkie wyliczenia są transparentne i przejrzyste – nie trzeba się martwić, że doszło do oszustw, nadużyć.

Monitorowanie bieżącego statusu

Raport z wykorzystanego budżetu

Raportowanie i analiza tego, jak został wykorzystany budżet na świadczenia socjalne (w ramach ZFŚS), to bardzo ważne zadanie. Nasza aplikacja no-code umożliwia wykonywanie podsumowań finansowych – rocznych, miesięcznych itd. To funkcjonalność, którą odnajdziesz zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise.

Funkcje aplikacji

Integracja z zewnętrznymi narzędziami

Automatyzacja procesów biznesowych i HR zakłada dużą integralność między autorskimi programami a innymi, zewnętrznymi narzędziami. W przypadku aplikacji no-code, zajmującej się obsługą ZFŚS, lepiej skupić się na korelacji z programami zarządzającymi płatnościami, listą pracowników. To funkcjonalność dostępna tylko w Enterprise.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw