Powiązanie z aplikacją do składania zamówień

Definiowanie kryteriów

Kryteria ocen kompetencji pracowników muszą być uprzednio zdefiniowane przez określone organy, np. kadrę zarządzającą, pracowników zajmujących się tworzeniem i obsługą szkoleń, firmowych analityków. Nasza aplikacja no-code umożliwia wydzielenie, definiowanie warunków. To podstawowa funkcjonalność, dostępna zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise.

Powiązanie z aplikacją do składania zamówień

Definiowanie progów punktowych i ocen

Progi punktowe i oceny, jakim podlega każdy pracownik (na podstawie tych wytycznych dokonuje się później analizy kompetencji), muszą być zdefiniowane. Powtarza się niemal ten sam mechanizm, co w przypadku określania kryteriów oceny. W naszej aplikacji no-code uprawnione osoby (głównie kadra managerska) nie mają problemu z wykonaniem tego zadania.

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Możliwość odblokowania lub zablokowania procesu

Ocena kompetencji nie musi zawsze dotyczyć tych samych osób – czasem dodaje się pracowników do procesu, a innym razem odejmuje. Aplikacja no-code podąża jeszcze dalej – istnieje możliwość odblokowania lub zablokowania procesu oceniania zdolności zatrudnionych. Takie decyzje mogą mieć różne przyczyny, np. problemy finansowe w firmie.

Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

Intuicyjny, czytelny dashboard

Im lepszy główny panel platformy, tym lepiej – poświadcza o tym estetyczny dashboard, czyli jeden z elementów naszej aplikacji no-code. Za jego pośrednictwem można dokonywać takich zmian jak: wybór przeglądanej edycji, szukanie odnośników do każdego programu, raport wybranej edycji (w formie wykresu). W przypadku filtrów szukamy po kryteriach: Pracownik, Przełożony, Dział.

Funkcje aplikacji

Przygotowanie kryteriów indywidualnych

Ocena kompetencji odbywa się najczęściej po standardowych, konkretnych kryteriach. Nasza aplikacja no-code w wersji Enterprise ma innowacyjne rozwiązanie. Istnieje możliwość przygotowywania kryteriów indywidualnych dla danej osoby lub działu. Formułowaniem tych wymogów zajmują się najczęściej administratorzy lub kadra zarządzająca.

Funkcje aplikacji

Integracja z zewnętrznymi narzędziami

Każda aplikacja no-code żyje we „wspólnocie” – nie działa samodzielnie, lecz często w korelacji z innymi zewnętrznymi lub wewnętrznymi narzędziami. Przykładowo: aplikacja do ocen kompetencji może być powiązana z programem do ankiet i testów. Warto pamiętać, że ta wyjątkowa funkcjonalność jest dostępna tylko w Enterprise.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw