Zgłoszenie zapotrzebowania na szkolenie

Jeśli chcesz, by dane szkolenie pojawiło się w Twojej firmie, najpierw musisz zgłosić zapotrzebowania na takie treści edukacyjne, szkoleniowe. To podstawowa funkcjonalność naszej aplikacji no-code – tak naprawdę od niej się wszystko zaczyna. Każde szkolenie daje możliwość nabycia nowych kompetencji, pracy nad mocnymi stronami.

Dopisywanie się chętnych na szkolenie

Decyzję o przygotowaniu lub wzięciu udziału w kursie nakreśla przedsiębiorstwo. Na każde zapowiedziane szkolenie może się zgłosić wielu chętnych. Jedna z klasycznych funkcjonalności naszej aplikacji no-code to możliwość dopisywania się osób chętnych na dany kurs. Każdy z uczestników otrzymuje w swoim czasie informację o koszcie szkolenia.

Decyzja o liście uczestników w szkoleniu

Nawet jeśli na dany kurs chciałyby się zapisać setki osób, nie da się obiecać, że wszyscy będą mieli zagwarantowane miejsce. Wynika to z ograniczenia liczbowego na danym seminarium (to jednak nie reguła!). Aplikacja no-code pomaga kadrze szkoleniowej i zarządzającej w podjęciu decyzji o tym, kto weźmie udział w szkoleniu, a następnie zaprezentowanie listy uczestników na dashboardzie.

Wyniki testów po szkoleniu

Zakończone szkolenie nie opiera się tylko na zrealizowaniu całej zaplanowanej partii materiału, omówieniu istotnych zagadnień i zaliczeniu testu. Po kursie uczestnicy mają możliwość zostawić swój feedback – np. odnośnie do wyniku egzaminu. Mogą zostawiać swoje komentarze i opinie – czy to w sprawie osądu szkolenia (samego w sobie), czy to jedynie w kontekście testu.

Możliwość tworzenia szkoleń na platformie

Jeśli firma chce zająć się samodzielnie organizacją szkolenia, a nie zlecać to zadanie komuś z zewnątrz, powinna zainwestować w wersję Enterprise naszej aplikacji no-code. Tylko w zaawansowanym wariancie istnieje możliwość tworzenia szkoleń z testami na platformie. Jeżeli – jako pracownik – masz niespełnione ambicje nauczycielskie i dar przekazywania wiedzy, zaproponuj organizację kursu.

Raporty na temat odbytych szkoleń

Dobrze jest wiedzieć, w ilu kursach wzięło się udział, prawda? O ile uczestnicy pojedynczych szkoleń nie mają większego problemu z wyliczeniem zdobytych certyfikatów, o tyle miłośnicy edukacji, którzy realizują kurs za kursem, mogą mieć problem. Aplikacja no-code daje możliwość tworzenia raportów o odbytych szkoleniach. To funkcjonalność dostępna jedynie w wersji Enterprise.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw