Obieg faktur z integracją OCR i KSeF

Automatyzacja

automatyzacja procesów biznesowych

rakieta EOD

Zacznij od zaraz

Manualny obieg faktur przysparza wiele problemów, pomyłek, błędów, opóźnień.

Platforma wybrana przez najlepszych
logo-carrefour
logo-medicover
logo-ccc
Obieg faktur z integracją OCR i KSeF

Obieg faktur
z integracją OCR i KSeF

Automatyzacja

Dlaczego jest ważne

Manualny obieg faktur przysparza wiele problemów, pomyłek, błędów, opóźnień. W większości firm, w których nie ma Elektronicznego Obiegu Dokumentów, dokumenty finansowe krążą wieloma kanałami – papierowo, mailowo, w chmurze, na wspólnych dyskach.  Nic dziwnego, że proces ich akceptacji trwa długo. W takich przedsiębiorstwach coraz trudniej jest zachować kontrolę nad płatnościami czy poprawnością deklaracji podatkowych.

Propozycja od Qalcwise – aplikacja do obiegu faktur – może zrewolucjonizować procesy biznesowe, finansowe w Twojej firmie. Służy do rejestrowania i przesyłania faktur między działami lub osobami wewnątrz organizacji.

Czytaj więcej

Obieg faktur

Jakie realne korzyści daje ta aplikacja?

Przede wszystkim daje możliwość zdalnej kontroli procesów finansowych i dostępu do faktur – z dowolnego miejsca na świecie. Nie musisz przesiadywać w siedzibie firmy, otoczony papierami i pismami. Porządek w fakturach to pełna kontrola nad terminami płatności, brak ryzyka opóźnień w płatnościach. Dzięki ciągłej archiwizacji i kopiom zapasowym dokumentów nie musisz się martwić ich zniszczeniem, zgubieniem. Wreszcie, zautomatyzowany obieg faktur to pokłon w stronę ekologii – Twoja firma zredukuje liczbę papierowych odpadów, co pośrednio wpływa na ochronę środowiska, tak istotną wartość we współczesnych czasach.

Aplikacja do obiegu faktur od Qalcwise ma wiele ciekawych funkcjonalności. Umożliwia zapisywania danych o fakturze, a także przesyłanie dokumentów finansowych do odpowiednich osób, działów. Daje możliwość pobrania PDF i, wydruku, a także dodawania załączników, opisu, informacji dotyczących księgowania faktury.

Z aplikacji do obiegu faktur skorzystają pracownicy działów Administracji, Księgowości, Sekretariatu. Stanowi ona wielkie ułatwienie. Wiele firm dostrzegło wymierne korzyści zautomatyzowanego obiegu faktur. Qalcwise dostarczył rewolucyjnego rozwiązania!

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

Automatyzacja

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

  Czego możesz oczekiwać
  od aplikacji do obiegiem faktur?

  Korzyści

  projektuj

  Sprawne i dokładne zarządzanie fakturami

  Sprawne zarządzanie fakturami (obsługa, rozliczanie) to jeden z najistotniejszych elementów zarządzania zobowiązaniami finansowymi każdej firmy. Nasza aplikacja no-code działa intuicyjnie. Wyjątkowa dokładność w obiegu faktur sprawia, że ich rejestrowanie, weryfikacja, zatwierdzanie i rozliczanie przebiegnie bezproblemowo.

  Bezpieczeństwo najwyższej klasy

  Opisane i skategoryzowane faktury

  Kategoryzacja faktur odbywa się niemal identycznie jak nadawanie kategorii dokumentom. Pojedyncza kategoria zawiera ważne informacje, m.in. na jakich kontach należy zaksięgować daną fakturę. Nasza aplikacja no-code ułatwi życie działowi Księgowości, który ma na co dzień styczność z fakturami. Warto im pomóc, docenią to!

  kolo

  Łatwy sposób archiwizacji

  Archiwizowanie faktur to czynność analogiczna w stosunku do archiwizowania korespondencji i innych dokumentów. Polskie prawo mówi bezwzględnie, że faktury wystawione oraz otrzymane trzeba przechowywać przez określony czas. Ich archiwizacja ułatwia wyszukiwanie, filtrowanie pism. To wielkie ułatwienie dla księgowych.

  Tabele baz danych oparte o komendy Excela

  Przejrzyste przydzielanie osób merytorycznych

  Każdy pracownik ma łatwy dostęp do wszystkich – dotyczących go – faktur. Słowo „dotyczących” zostało wyodrębnione nie bez powodu. Dzięki naszej aplikacji no-code dokumenty finansowe mogą być bezpieczne – nikt nieuprawiony tam nie zajrzy. Przydzielanie osób merytorycznych jest przejrzyste. Klarowność i transparentność to domeny aplikacji.

  Sprawdź jak inni wdrażali Elektroniczny Obieg Dokumentów qalcwise

  Casestudy

  No-code/low-code application platforms will be responsible for

  more than 65% of all app dev activity by 2024.

  Are you ready to change the way you do digital?

  Funkcje aplikacji zarządzania obiegiem faktór
  z integracją OCR i KSeF to:

  Automatyzacja

  Dodawanie załączników

  Dodawanie załączników

  Przydzielanie osoby merytorycznej do dokumentu

  Przydzielanie osoby merytorycznej do dokumentu

  Monitorowanie bieżącego statusu

  Monitorowanie bieżącego statusu

  Funkcje aplikacji

  Archiwizowanie dokumentów

  Archiwizacja faktur to ważne zadanie. Dokumenty finansowe nie mogą zostać wyrzucone (przez określony czas). Przechowywanie ich w segregatorach może jednak utrudniać późniejsze poszukiwania. Zautomatyzowany obieg faktur to wielkie ułatwienie. Dokumenty zarchiwizowane w naszej aplikacji no-code są bezpieczne.

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Funkcje aplikacji

  Notyfikacje mailowe wysyłane do osób przydzielonych do dokumentu

  Tworząc naszą aplikację no-code, stawialiśmy na komunikatywność i terminowość. Każda osoba przydzielona do danej faktury może oczekiwać notyfikacji mailowej. Ma ona wzgląd w status sprawy, z którą jest powiązany dokument finansowy. To funkcjonalność, która pojawia się też w wersji podstawowej.

  Możliwość pobrania pdf z aplikacji oraz z załączników

  Możliwość pobrania pdf z aplikacji oraz z załączników

  Korzystając z naszej aplikacji no-code, możesz się spodziewać, że faktury będą dostępne w specjalnym repozytorium. Osoba powiązana z danym dokumentem finansowym może pobrać go w formacie PDF – prosto z aplikacji lub z załączników. Naszą misją jest ułatwienie funkcjonowania firmom, a nie utrudnienie go. Owa funkcja jest tego dowodem.

  Możliwość wydruku widoku z aplikacji

  Przeliczanie walut na podstawie bieżącego kursu NBP

  Przeliczanie walut na podstawie bieżącego kursu NBP

  Wiele firm ma zagranicznych kontrahentów, którzy wystawiają faktury w obcej walucie. Ręczne przeliczanie ich na złotówki może zająć dużo czasu. Istnieje także możliwość pomyłki. Nasza aplikacja no-code dokonuje automatycznego przeliczania walut na podstawie bieżącego kursu NBP (nic nie trzeba sprawdzać na własną rękę).

  Funkcje aplikacji

  Statystyki pokazujące czas procesowania dokumentu na poszczególnych etapach / u poszczególnych osób

  Funkcje aplikacji

  Ustawianie pól wymaganych w formularzu

  Funkcje aplikacji

  Pobieranie danych dostawcy z GUS

  Funkcja pobierania danych z GUS, obecna w naszej aplikacji no-code, pozwoli zaoszczędzić czas, który byłby poświęcony na ręczne uzupełnianie danych o dostawcy. Automatyzacja tych działań wpływa także na mniejsze koszty obsługi. Twoi pracownicy zajmą się za naprawdę ważne zadania, a nie powtarzalne i czasochłonne czynności. Tylko w Enterprise.

  Funkcje aplikacji

  Pobieranie danych z faktury poprzez skanowanie dokumentu (OCR)

  Nowoczesna technologia OCR pozwala niemal bezbłędne odczytanie informacji (pobranie danych) na skanowanej fakturze (identyfikuje nie tylko znaki, ale i układ pól, formatowania). Skanowanie dokumentów to sprawniejsza rejestracja faktur, a zatem oszczędność czasu i pieniędzy. Owa funkcjonalność jest dostępna tylko w wersji Enterprise.

  Funkcje aplikacji

  Integracja z systemem KSEF

  Funkcje aplikacji

  Połączenie aplikacji z aplikacjami do zamówień oraz zgłaszania zapotrzebowania.

  Plan podstawowy
  Plan enterprise

  Pełna elastyczność procesów
  Rozwiązania budowane od podstaw

  Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

  to Qalcwise

  Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!