Dodawanie załączników

Dodawanie załączników

Załączniki często są kluczowym elementem dokumentacji finansowej. Dzięki naszej aplikacji no-code, dodawanie załączników do dokumentów jest łatwe i intuicyjne.

Przydzielanie osoby merytorycznej do dokumentu

Przydzielanie osoby merytorycznej do dokumentu

Aby zapewnić właściwe przetwarzanie dokumentów, nasza aplikacja no-code umożliwia przydzielanie konkretnej osoby merytorycznej do każdego dokumentu.

Monitorowanie bieżącego statusu

Monitorowanie bieżącego statusu

W dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym ważne jest, aby być na bieżąco z postępami. Nasza aplikacja no-code pozwala na monitorowanie bieżącego statusu każdego dokumentu, dzięki czemu możesz łatwo śledzić postępy i podejmować odpowiednie kroki.

Funkcje aplikacji

Archiwizowanie dokumentów

Archiwizacja faktur to ważne zadanie. Dokumenty finansowe nie mogą zostać wyrzucone (przez określony czas). Przechowywanie ich w segregatorach może jednak utrudniać późniejsze poszukiwania. Zautomatyzowany obieg faktur to wielkie ułatwienie. Dokumenty zarchiwizowane w naszej aplikacji no-code są bezpieczne.

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

By uniknąć niekompletnego wypełnienia formularzy, nasza aplikacja no-code ma funkcję oznaczania pól wymaganych. Dzięki temu użytkownicy wiedzą dokładnie, jakie informacje są potrzebne, aby prawidłowo przetworzyć dokument.

Funkcje aplikacji

Notyfikacje mailowe wysyłane do osób przydzielonych do dokumentu

Tworząc naszą aplikację no-code, stawialiśmy na komunikatywność i terminowość. Każda osoba przydzielona do danej faktury może oczekiwać notyfikacji mailowej. Ma ona wzgląd w status sprawy, z którą jest powiązany dokument finansowy. To funkcjonalność, która pojawia się też w wersji podstawowej.

Możliwość pobrania pdf z aplikacji oraz z załączników

Możliwość pobrania pdf z aplikacji oraz z załączników

Korzystając z naszej aplikacji no-code, możesz się spodziewać, że faktury będą dostępne w specjalnym repozytorium. Osoba powiązana z danym dokumentem finansowym może pobrać go w formacie PDF – prosto z aplikacji lub z załączników. Naszą misją jest ułatwienie funkcjonowania firmom, a nie utrudnienie go. Owa funkcja jest tego dowodem.

Możliwość wydruku widoku z aplikacji

Nasza aplikacja no-code oferuje możliwość wydruku widoku z aplikacji, zapewniając tym samym fizyczną kopię każdego dokumentu.

Przeliczanie walut na podstawie bieżącego kursu NBP

Przeliczanie walut na podstawie bieżącego kursu NBP

Wiele firm ma zagranicznych kontrahentów, którzy wystawiają faktury w obcej walucie. Ręczne przeliczanie ich na złotówki może zająć dużo czasu. Istnieje także możliwość pomyłki. Nasza aplikacja no-code dokonuje automatycznego przeliczania walut na podstawie bieżącego kursu NBP (nic nie trzeba sprawdzać na własną rękę).

Funkcje aplikacji

Statystyki pokazujące czas procesowania dokumentu na poszczególnych etapach / u poszczególnych osób

W wersji Enterprise, analityka jest kluczem. Aplikacja pozwala na śledzenie czasu procesowania dokumentu na poszczególnych etapach oraz u określonych osób, dzięki czemu można łatwo identyfikować obszary wymagające poprawy.

Funkcje aplikacji

Ustawianie pól wymaganych w formularzu

Precyzyjna konfiguracja formularzy to podstawa skutecznej komunikacji i zbierania danych. Nasza aplikacja no-code umożliwia indywidualne ustawienie pól wymaganych w formularzu, dzięki czemu możesz dostosować go do konkretnych potrzeb projektu lub działu. Ta funkcja gwarantuje, że nie zostaną pominięte kluczowe informacje. Opcja dostępna jest w wersji Enterprise.

Funkcje aplikacji

Pobieranie danych dostawcy z GUS

Funkcja pobierania danych z GUS, obecna w naszej aplikacji no-code, pozwoli zaoszczędzić czas, który byłby poświęcony na ręczne uzupełnianie danych o dostawcy. Automatyzacja tych działań wpływa także na mniejsze koszty obsługi. Twoi pracownicy zajmą się za naprawdę ważne zadania, a nie powtarzalne i czasochłonne czynności. Tylko w Enterprise.

Funkcje aplikacji

Pobieranie danych z faktury poprzez skanowanie dokumentu (OCR)

Nowoczesna technologia OCR pozwala niemal bezbłędne odczytanie informacji (pobranie danych) na skanowanej fakturze (identyfikuje nie tylko znaki, ale i układ pól, formatowania). Skanowanie dokumentów to sprawniejsza rejestracja faktur, a zatem oszczędność czasu i pieniędzy. Owa funkcjonalność jest dostępna tylko w wersji Enterprise.

Funkcje aplikacji

Integracja z systemem KSEF

Dla firm, które korzystają z systemu KSEF, wersja Enterprise oferuje pełną integrację, zapewniając płynność i efektywność przepływu danych między systemami.

Funkcje aplikacji

Połączenie aplikacji z aplikacjami do zamówień oraz zgłaszania zapotrzebowania.

W wersji Enterprise, nasza aplikacja no-code może być połączona z aplikacjami Qalcwise do zarządzania zamówieniami oraz zgłaszania zapotrzebowania, tworząc spójny i efektywny ekosystem dla wszystkich potrzeb biznesowych.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!