Zarządzanie płatnościami z integracją poleceń zapłaty

Automatyzacja

automatyzacja procesów biznesowych

rakieta EOD

Zacznij od zaraz

Comiesięczne wypłaty muszą być jakoś udokumentowane. Wnioski o płatność (lub w niektórych branżach tzw. „paski”) …

Platforma wybrana przez najlepszych
logo-carrefour
logo-medicover
logo-ccc
Zarządzanie płatnościami z integracją poleceń zapłaty

Zarządzanie płatnościami z integracją poleceń zapłaty

Automatyzacja

Dlaczego jest ważne

Comiesięczne wypłaty muszą być jakoś udokumentowane. Wnioski o płatność (lub w niektórych branżach tzw. „paski”) mają ważne zadanie – oficjalne potwierdzenie, jaka będzie płatność dla pracownika w danym miesiącu. Do tej pory w większości polskich firm wnioskowanie o płatność funkcjonowało manualnie. Dział Księgowy wyliczał ręcznie, ile zarobią pracownicy przedsiębiorstwa w danym miesiącu (do pracodawcy wędrowała tzw. lista płac).

Obecnie coraz więcej firm skłania się ku zautomatyzowanym procesom zlecania płatności. Jednym z rozwiązań jest aplikacja do zarządzania płatnościami od Qalcwise.

Czytaj więcej

Zarządzanie płatnościami

Narzędzie służy do rejestrowania wniosków o płatność. Wszystko dzieje się następująco: stworzenie i rejestracja nowego podania, opisanie zlecanej płatności, procesowanie wniosku. Co znajduje się w typowym opisie zlecenia płatności („paska”)? Imię i nazwisko danego pracownika, kwoty brutto i netto, podpis pracującego. Z aplikacji do zarządzania płatnościami mogą korzystać wszyscy pracownicy firmy zlecający wypłaty.

Większość funkcjonalności narzędzia pokrywa się ze sobą – zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise. Zaawansowany wariant ma o dwie funkcje więcej: dostosowywanie formularza do uprawnień danego użytkownika lub działu, a także wydruk blankietu do płatności.

Najważniejsze korzyści, jakie płyną z naszej aplikacji no-code, to ujednolicony system wnioskowania (wszystkie pisma wyglądają tak samo), a także pełna automatyzacja procesu zlecania płatności.

Qalcwise ułatwia funkcjonowanie tych firm, które zdecydowały się dać mu szansę. Dopracowana aplikacja do zarządzania płatnościami to udogodnienie, z którego warto skorzystać. Nie wahaj się ani chwili.

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

Automatyzacja

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

  Czego możesz oczekiwać od aplikacji
  do zarządzania płatnościami?

  Korzyści

  projektuj

  Zautomatyzowany proces zlecania płatności

  Zlecanie płatności realizuje zawsze pracownik, rejestrujący w naszej aplikacji do zarządzania płatnościami wniosek o płatność. Cały proces jest zautomatyzowany – od rejestracji i opis, poprzez ścisłe procesowanie, aż wreszcie kończąc na decyzji i wypłacie. Wszystko odbywa się intuicyjnie, szybko, przejrzyście i sprawnie.

  Bezpieczeństwo najwyższej klasy

  Ujednolicony system wnioskowania

  Podobnie jak w przypadku innych aplikacji związanych ze składaniem różnych wniosków, zadbaliśmy, by w naszej aplikacji do zarządzania płatnościami system wnioskowania był ujednolicony. Oznacza to, że każdy wniosek ma jednolitą formę. Ma to swoją konsekwencję – będzie można uniknąć nieścisłości czy braku zrozumienia dokumentu. Próba odgadnięcia jego znaczenia zajmuje cenny czas.

  Sprawdź jak inni wdrażali Elektroniczny Obieg Dokumentów qalcwise

  Casestudy

  No-code/low-code application platforms will be responsible for

  more than 65% of all app dev activity by 2024.

  Are you ready to change the way you do digital?

  Funkcje aplikacji zarządzania płatnościami
  z integracją poleceń zapłaty pracowniczych to:

  Automatyzacja

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Funkcje aplikacji

  Dodawanie załączników

  Nawet tak niepozorne zadanie, jak dodawanie załączników ma swoje plusy. Pracownicy, którzy zlecają płatność, mogą dołączać dodatkowe dokumenty, faktury, paragony – powiązane bezpośrednio ze sprawą. Nasza aplikacja no-code daje wiele możliwości. Dzięki niej zarządzanie płatnościami przebiega sprawnie i szybko – tak by pracownicy nie musieli długo czekać na wypłatę.

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do osób decyzyjnych w przypadku wpłynięcia nowego wniosku

  Osoby decyzyjne w sprawie danej płatności otrzymują – natychmiastowo po wpłynięciu wniosku od pracownika – notyfikację mailową. Dzięki powiadomieniu mogą bardzo szybko przeanalizować dany wniosek i zdecydować, jaką decyzję podjąć. Nasza aplikacja no-code pomaga sprawnie zarządzać płatnościami w każdej firmie.

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do wnioskującego na temat decyzji

  Podobnie jak z osobami decyzyjnymi również wnioskujący otrzymuje notyfikację mailową – w jego przypadku jest to powiadomienie o otrzymaniu odpowiedzi przez przełożonego w sprawie decyzji. Obie funkcjonalności powiązane z notyfikacjami mailowymi są dostępne w ramach wersji podstawowej naszej aplikacji no-code.

  Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

  Wniosek jest przekazywany w postaci formularza. Jeśli zostanie on nieprawidłowo wypełniony – niezgodnie z ujednoliconym systemem wnioskowania – wnioskujący otrzyma adekwatną informację. Dopóki nie wypełni formularza według zasad, dopóty wniosek nie zostanie wysłany. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć późniejszego niezrozumienia treści dokumentu.

  Funkcje aplikacji

  Dostosowanie formularza do uprawnień danego użytkownika / danego działu

  Formularze, które należy przesłać osobom decyzyjnym, są dostosowywane do uprawnień danego użytkownika lub działu. Oznacza to, że wnioskujący-zwykły pracownik i wnioskujący-kierownik będą mieli inne schematy wniosku o płatności. Owa funkcjonalność jest dostępna jedynie w wersji Enterprise naszej aplikacji no-code.

  Funkcje aplikacji

  Wydruk blankietu do płatności

  Blankiet, czyli charakterystyczny formularz z wydrukowanymi rubrykami do wypełnienia, daje się w trakcie realizacji płatności. Na tym piśmie urzędowym znajdą się takie treści jak: nagłówek, nazwa Twojej firmy (tej, która wypłaca pieniądze), tytuł płatności, kwota oraz imię i nazwisko osoby, do której trafiają fundusze. Możliwe tylko w Enterprise.

  Plan podstawowy
  Plan enterprise

  Pełna elastyczność procesów
  Rozwiązania budowane od podstaw

  Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

  to Qalcwise

  Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

  Wahasz się?
  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
  Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

  Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
  Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
  Nie wymagamy karty kredytowej.

  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!