Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Dokładność w procesie wnioskowania o płatności jest niezbędna. W naszej aplikacji no-code zadbaliśmy o to, aby użytkownik wiedział, które pola są kluczowe do prawidłowego przetworzenia wniosku. W naszych formularzach wyróżniamy i oznaczamy pola wymagane. Dzięki temu wnioskodawca jest pewny, że dostarczył wszystkie niezbędne informacje, a ryzyko błędów czy nieścisłości jest minimalne.

Funkcje aplikacji

Dodawanie załączników

Nawet tak niepozorne zadanie, jak dodawanie załączników ma swoje plusy. Pracownicy, którzy zlecają płatność, mogą dołączać dodatkowe dokumenty, faktury, paragony – powiązane bezpośrednio ze sprawą. Nasza aplikacja no-code daje wiele możliwości. Dzięki niej zarządzanie płatnościami przebiega sprawnie i szybko – tak by pracownicy nie musieli długo czekać na wypłatę.

Notyfikacje mailowe

Notyfikacje mailowe do osób decyzyjnych w przypadku wpłynięcia nowego wniosku

Osoby decyzyjne w sprawie danej płatności otrzymują – natychmiastowo po wpłynięciu wniosku od pracownika – notyfikację mailową. Dzięki powiadomieniu mogą bardzo szybko przeanalizować dany wniosek i zdecydować, jaką decyzję podjąć. Nasza aplikacja no-code pomaga sprawnie zarządzać płatnościami w każdej firmie.

Notyfikacje mailowe

Notyfikacje mailowe do wnioskującego na temat decyzji

Podobnie jak z osobami decyzyjnymi również wnioskujący otrzymuje notyfikację mailową – w jego przypadku jest to powiadomienie o otrzymaniu odpowiedzi przez przełożonego w sprawie decyzji. Obie funkcjonalności powiązane z notyfikacjami mailowymi są dostępne w ramach wersji podstawowej naszej aplikacji no-code.

Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

Wniosek jest przekazywany w postaci formularza. Jeśli zostanie on nieprawidłowo wypełniony – niezgodnie z ujednoliconym systemem wnioskowania – wnioskujący otrzyma adekwatną informację. Dopóki nie wypełni formularza według zasad, dopóty wniosek nie zostanie wysłany. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć późniejszego niezrozumienia treści dokumentu.

Funkcje aplikacji

Dostosowanie formularza do uprawnień danego użytkownika / danego działu

Formularze, które należy przesłać osobom decyzyjnym, są dostosowywane do uprawnień danego użytkownika lub działu. Oznacza to, że wnioskujący-zwykły pracownik i wnioskujący-kierownik będą mieli inne schematy wniosku o płatności. Owa funkcjonalność jest dostępna jedynie w wersji Enterprise naszej aplikacji no-code.

Funkcje aplikacji

Wydruk blankietu do płatności

Blankiet, czyli charakterystyczny formularz z wydrukowanymi rubrykami do wypełnienia, daje się w trakcie realizacji płatności. Na tym piśmie urzędowym znajdą się takie treści jak: nagłówek, nazwa Twojej firmy (tej, która wypłaca pieniądze), tytuł płatności, kwota oraz imię i nazwisko osoby, do której trafiają fundusze. Możliwe tylko w Enterprise.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!