Zarządzanie projektami - Dodawanie i zmiana statusów zadań

Ustawienie statusu zadania

Każde zadanie, jakie zostało uwzględnione w projekcie, powinno mieć oznaczenie swojego statusu realizacji. Tak dzieje się też w przypadku naszej aplikacji no-code. Nie należy również zapomnieć o oznaczeniu pól wymaganych do wypełnienia. Funkcjonalności, jakie daje aplikacja do zarządzania projektami, są nieocenione przy planowaniu działań w firmie.

Dodawanie i zapisywanie bieżących komentarzy wraz z datą i autorem

Nasza aplikacja no-code daje wiele udogodnień. Do każdego zadania i – ogólnie – projektu można dodawać i zapisać komentarze, oczywiście z informacją o ich autorze i dacie. Dzięki temu będzie wiadomo, który ze współpracowników najbardziej angażuje się w dany projekt. Być może to podstawa do awansu? Ową funkcjonalność można wykorzystać na różne sposoby.

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Funkcja, która pozwala na zaznaczenie niektórych pól formularzy jako pola obowiązkowe. Dzięki temu zmniejsza się ilość błędnie wysłanych formularzy lub przypadkowych akceptacji.

Licznik zadań w poszczególnych statusach

Licznik zadań w poszczególnych statusach

Wiesz już, że do każdego projektu przyporządkowane zostały różne zadania – czasem jest ich kilka, a innym razem kilkadziesiąt. O ile małą liczbą można łatwo operować, o tyle z większą bywa trudniej. Nasza aplikacja no-code wylicza zadania o poszczególnym statusie („w trakcie”, „zakończone”, „nie dotyczy”) i sumuje je w odpowiednim miejscu.

Funkcje aplikacji

Aplikacja raportowa zestawiająca wszystkie projekty

Wiele firm nie wyobraża sobie sprawnego funkcjonowania bez tworzenia raportów. Tworząc naszą aplikację no-code, mieliśmy na celowniku takie myślenie. W przypadku zarządzania projektami udostępniona została aplikacja raportowa, zestawiająca wszystkie projekty. Daje ona możliwość przeanalizowania, co się udało, a co nie. Tylko w Enterprise.

Funkcje aplikacji

Graficzne przedstawienie postępu poszczególnych projektów

Nie powinno dziwić stwierdzenie, że wykresy i grafiki łatwiej docierają i kodują się w mózgach większości ludzi. My również wzięliśmy ten fakt pod uwagę. Nasza aplikacja no-code zapewnia graficzne przedstawienia postępu poszczególnych projektów. Dzięki temu pracownikom i ich przełożonym łatwiej jest podjąć dalsze działania. Tylko w Enterprise.

Funkcje aplikacji

Możliwość wyszukiwania i filtrowania projektów po statusach, miesiącach raportowych itp.

Duża liczba projektów – szczególnie w większych korporacjach – może przyprawić o zawrót głowy. Odnalezienie wśród gąszczu inicjatyw tę wybraną może sprawić nie lada problem. Nasza aplikacja no-code ma rozwiązanie: istnieje możliwość wyszukiwania oraz filtrowania projektów po statusach, miesiącach raportowych itd. Tylko w Enterprise.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!