Zarządzanie projektami

Automatyzacja

automatyzacja procesów biznesowych

rakieta EOD

Zacznij od zaraz

Pod pojęciem „zarządzanie projektami” kryje się mnóstwo zadań, m.in. planowanie prostych obowiązków czy kierowanie projektami…

Platforma wybrana przez najlepszych
logo-carrefour
logo-medicover
logo-ccc
Zarządzanie projektami

Zarządzanie Projektami

Automatyzacja

Dlaczego jest ważne

Pod pojęciem „zarządzanie projektami” kryje się mnóstwo zadań, m.in. planowanie prostych obowiązków czy kierowanie projektami marketingowymi, reklamowymi, handlowymi, produkcyjnymi czy HR. Liczy się elastyczność. Zarządzając projektami, nie da się uniknąć włączania nowych zadań czy procesów – takich, które pojawiły się w trakcie przedsięwzięcia. Aby wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wykorzystaj technologię no-code, umożliwiającą tworzenie aplikacji od zera, bez programowania.

Aplikacja do zarządzania projektami od Qalcwise umożliwia automatyzację i centralizację zarządzania dowolnymi projektami w firmie. Przeznaczona jest dla Kierowników projektów i – ewentualnie – upoważnionych pracowników.

Czytaj więcej

Zarządzanie projektami

Aplikacja służy do zarządzania listą projektów (również ich przeglądania i zakładania) oraz raportowania, jaki jest status poszczególnych zadań w danym projekcie. Użytkownicy mają możliwość dodać swoje uwagi i komentarze do całego przedsięwzięcia lub pojedynczego polecenia. Narzędzie jest w stanie dopasować się do unikalnych wymagań każdego przedsiębiorstwa.

Jakie funkcjonalności kryją się pod naszą aplikacją do zarządzania projektami? Qalcwise proponuje dwie wersje: podstawową oraz Enterprise. Drugie rozwiązanie wiąże się z takimi dogodnościami jak: udostępnienie aplikacji raportowej zestawiającej wszystkie projekty, graficzne przedstawienie postępu projektów, wyszukiwanie i filtrowanie projektów po różnych parametrach (np. statusach).

Aplikacja do zarządzania projektami od Qalcwise jest jednym z czynników, które pomogą zautomatyzować Twoją firmę. Nie wahaj się ani chwili.

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

Automatyzacja

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

  Czego możesz oczekiwać od
  aplikacji do zarządzania projektami?

  Korzyści

  projektuj

  Szybki dostęp do pełnej listy projektów

  Każda firma styka się z niezliczoną liczbą projektów – od planowania prostych zadań po wykonywanie zaawansowanych kampanii marketingowych. Szybki dostęp do pełnej listy konceptów pozwala podejmować lepsze decyzje. To również usprawnienie planowania pod względem czasowym – zarządzanie projektami będzie sprawne.

  Bezpieczeństwo najwyższej klasy

  Przejrzysty podgląd statusów zadań w projekcie

  Każdy projekt składa się z wielu różnych zadań. W naszej aplikacji no-code można podejrzeć statusy obowiązków i zleceń, przyporządkowanych do danego projektu. Owe statusy to: „w trakcie”, „zakończone”, „nie dotyczy”. Szata graficzna i układ aplikacji są bardzo przejrzyste, a obsługa – intuicyjna. Usprawnienie pracy gwarantowane.

  kolo

  Zautomatyzowany proces raportowania statusu projektu do Dyrektora

  Każdy ważny projekt podlega różnym przełożonym – często nie tylko Kierownikom, ale i Dyrektorom. Nasza aplikacja no-code została tak skonstruowana, żeby Dyrektorzy, którzy nie uczestniczą bezpośrednio w korespondencji i zarządzaniu, dostali automatycznie, na bieżąco, raporty odnośnie do statusu projektu.

  Sprawdź jak inni wdrażali Elektroniczny Obieg Dokumentów qalcwise

  Casestudy

  No-code/low-code application platforms will be responsible for

  more than 65% of all app dev activity by 2024.

  Are you ready to change the way you do digital?

  Funkcje aplikacji zarządzania
  projektami to:

  Automatyzacja

  Zarządzanie projektami - Dodawanie i zmiana statusów zadań

  Ustawienie statusu zadania

  Każde zadanie, jakie zostało uwzględnione w projekcie, powinno mieć oznaczenie swojego statusu realizacji. Tak dzieje się też w przypadku naszej aplikacji no-code. Nie należy również zapomnieć o oznaczeniu pól wymaganych do wypełnienia. Funkcjonalności, jakie daje aplikacja do zarządzania projektami, są nieocenione przy planowaniu działań w firmie.

  Dodawanie i zapisywanie bieżących komentarzy wraz z datą i autorem

  Nasza aplikacja no-code daje wiele udogodnień. Do każdego zadania i – ogólnie – projektu można dodawać i zapisać komentarze, oczywiście z informacją o ich autorze i dacie. Dzięki temu będzie wiadomo, który ze współpracowników najbardziej angażuje się w dany projekt. Być może to podstawa do awansu? Ową funkcjonalność można wykorzystać na różne sposoby.

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Funkcja, która pozwala na zaznaczenie niektórych pól formularzy jako pola obowiązkowe. Dzięki temu zmniejsza się ilość błędnie wysłanych formularzy lub przypadkowych akceptacji.

  Licznik zadań w poszczególnych statusach

  Licznik zadań w poszczególnych statusach

  Wiesz już, że do każdego projektu przyporządkowane zostały różne zadania – czasem jest ich kilka, a innym razem kilkadziesiąt. O ile małą liczbą można łatwo operować, o tyle z większą bywa trudniej. Nasza aplikacja no-code wylicza zadania o poszczególnym statusie („w trakcie”, „zakończone”, „nie dotyczy”) i sumuje je w odpowiednim miejscu.

  Funkcje aplikacji

  Aplikacja raportowa zestawiająca wszystkie projekty

  Wiele firm nie wyobraża sobie sprawnego funkcjonowania bez tworzenia raportów. Tworząc naszą aplikację no-code, mieliśmy na celowniku takie myślenie. W przypadku zarządzania projektami udostępniona została aplikacja raportowa, zestawiająca wszystkie projekty. Daje ona możliwość przeanalizowania, co się udało, a co nie. Tylko w Enterprise.

  Funkcje aplikacji

  Graficzne przedstawienie postępu poszczególnych projektów

  Nie powinno dziwić stwierdzenie, że wykresy i grafiki łatwiej docierają i kodują się w mózgach większości ludzi. My również wzięliśmy ten fakt pod uwagę. Nasza aplikacja no-code zapewnia graficzne przedstawienia postępu poszczególnych projektów. Dzięki temu pracownikom i ich przełożonym łatwiej jest podjąć dalsze działania. Tylko w Enterprise.

  Funkcje aplikacji

  Możliwość wyszukiwania i filtrowania projektów po statusach, miesiącach raportowych itp.

  Duża liczba projektów – szczególnie w większych korporacjach – może przyprawić o zawrót głowy. Odnalezienie wśród gąszczu inicjatyw tę wybraną może sprawić nie lada problem. Nasza aplikacja no-code ma rozwiązanie: istnieje możliwość wyszukiwania oraz filtrowania projektów po statusach, miesiącach raportowych itd. Tylko w Enterprise.

  Plan podstawowy
  Plan enterprise

  Pełna elastyczność procesów
  Rozwiązania budowane od podstaw

  Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

  to Qalcwise

  Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

  Wahasz się?
  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
  Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

  Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
  Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
  Nie wymagamy karty kredytowej.

  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!