Zarządzanie umowami

Automatyzacja

automatyzacja procesów biznesowych

rakieta EOD

Zacznij od zaraz

Potyczki z umowami to codzienność każdego przedsiębiorstwa (szczególnie dużych organizacji). Przygotowanie, proces…

Platforma wybrana przez najlepszych
logo-carrefour
logo-medicover
logo-ccc
Zarządzanie umowami

Zarządzanie umowami

Automatyzacja

Dlaczego jest ważne

Potyczki z umowami to codzienność każdego przedsiębiorstwa (szczególnie dużych organizacji). Przygotowanie, proces ich akceptacji, umieszczenie podpisów przez zarządy trwa bardzo długo. Pojawiają się też problemy z bieżącą kontrolą okresów ważności umów. Ich aktualizacje i archiwizacja to podstawa, którą zapewnia aplikacja do zarządzania umowami od Qalcwise.

Czego można odczekiwać od naszego rozwiązania? 

Czytaj więcej

Zarządzanie umowami

Aplikacja no-code umożliwia archiwizację, rejestrowanie i opisywanie umów oraz dokumentów powiązanych. Wszystkie umowy mają jednolity system, co pozwala uniknąć niepotrzebnych nieścisłości i braku zrozumienia treści dokumentów przez którąś ze stron. Zainteresowane i upoważnione osoby mają dostęp do pełnej listy umów i innych pism. Mogą szybko przeglądać i wyszukiwać dokumenty. Qalcwise zadbał o obecność prostych, intuicyjnych funkcji, np. dołączania załącznika, możliwości podpięcia dokumentu do pisma już istniejącego, podglądu statusu dokumentu.

Aplikacja do zarządzania umowami przeznaczona jest docelowo dla pracowników Sekretariatu oraz Administratorów wszystkich działów. Wszystkie funkcjonalności dostępne są w ramach wersji podstawowej. To oznacza, że – nawet mając ograniczone fundusze – nic nie tracisz.

Nasza aplikacja daje możliwość realnego odstąpienia od archiwizacji w formie papierowej. To może być prawdziwa rewolucja w Twojej firmie! Sprawdź, co Qalcwise przygotowało dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa.

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

Automatyzacja

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

  Czego możesz oczekiwać
  od
  aplikacji do zarządzania umowami?

  Korzyści

  projektuj

  Szybki dostęp do pełnej listy umów i dokumentów

  Przejrzysty i szybki dostęp do firmowych umów i innych dokumentów jest szalenie ważną sprawą. Nasza aplikacja do zarządzania umowami daje taką możliwość. Cała baza została przedstawiona estetycznie. Największy dostęp do umów mają pracownicy Sekretariatu oraz Administratorzy poszczególnych działów w firmie.

  Bezpieczeństwo najwyższej klasy

  Jednolity system opisywania umów

  Wszystkie umowy, jakie znajdą się w bazie aplikacji do zarządzania umowami, są przygotowane według jednego, ustalonego przez kompetentne osoby z Qalcwise, schematu. Jednolity system opisywania umów chroni przed ewentualnymi nieścisłościami lub brakiem zrozumienia dokumentu przez upoważnionych ludzi.

  kolo

  Zautomatyzowana archiwizacja dokumentów

  Archiwizacja umów (i innych dokumentów) powinna odbywać się według ściśle określonych zasad z ustaw i rozporządzeń. Dotyczy to głównie czasu i sposobu przechowywania ważnych pism. Aplikacja do zarządzania umowami podąża za potrzebami użytkowników. Daje możliwość zautomatyzowanej archiwizacji umów. Bezproblemowy dostęp, dbałość o środowisko.

  Sprawdź jak inni wdrażali Elektroniczny Obieg Dokumentów qalcwise

  Casestudy

  No-code/low-code application platforms will be responsible for

  more than 65% of all app dev activity by 2024.

  Are you ready to change the way you do digital?

  Funkcje aplikacji zarządzania
  umowami to:

  Automatyzacja

  Dodanie załącznika

  Dodanie załącznika

  Do każdej umowy, jaka znajdzie się w bazie aplikacji do zarządzania umowami, można bezproblemowo dodać załącznik. Takie rozwiązanie pozwoli posegregować dokumenty – bez obawy, że jakiś dodatkowy plik się zagubi. Dodanie załącznika to funkcjonalność, która pojawia się we wszystkich aplikacjach powiązanych z obiegiem dokumentów.

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Nie wszystkie pola w umowie muszą być wypełnione przez jedną osobę. Inne zagadnienia dotyczą potencjalnego pracownika, a inne pracodawcy. Nasza aplikacja no-code daje możliwość wyróżnienia pól, które powinny zostać uzupełnione przez osobę na danym stanowisku. To ułatwia wypełnianie i zarządzanie umowami.

  Podgląd statusu danego dokumentu

  Podgląd statusu danego dokumentu

  Każda umowa, jaka przywędruje do naszej aplikacji no-code, otrzyma określony status. Otóż: jej postanowienia mogą być w trakcie realizacji, zrealizowane lub niepowiązane (nie dotyczy). Podgląd statusu danego dokumentu pozwoli zrozumieć, na jakim etapie jest konkretna sprawa. Warto go sprawdzać regularnie.

  Możliwość podpięcia dokumentu do istniejącego

  Możliwość podpięcia dokumentu do istniejącego

  Funkcja podpinania dokumentu do już istniejącego w naszej aplikacji no-code przypomina nieco dodawanie załącznika. Złączyć się mogą ze sobą nawzajem umowy, aneksy i inne powiązane pisma. To bardzo przydatna funkcjonalność, która występuje zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise. Szczególnie cenią ją pracownicy Sekretariatów, którzy operują umowami.

  Możliwość archiwizacji danego dokumentu

  Możliwość archiwizacji danego dokumentu

  Zautomatyzowana archiwizacja dokumentów (nie tylko umów, ale i faktur kosztowych, akt pracowniczych, wniosków urzędowych deklaracji) to funkcjonalność, za którą podziękować może natura (mniej marnowanego papieru). Aplikacja do zarządzania umowami daje właśnie możliwość archiwizacji powiązanych umów.

  Możliwość wyszukiwania i przeglądania wszystkich dokumentów

  Możliwość wyszukiwania i przeglądania wszystkich dokumentów

  Plan podstawowy
  Plan enterprise

  Pełna elastyczność procesów
  Rozwiązania budowane od podstaw

  Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

  to Qalcwise

  Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

  Wahasz się?
  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
  Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

  Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
  Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
  Nie wymagamy karty kredytowej.

  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!