Dodanie załącznika

Dodanie załącznika

Do każdej umowy, jaka znajdzie się w bazie aplikacji do zarządzania umowami, można bezproblemowo dodać załącznik. Takie rozwiązanie pozwoli posegregować dokumenty – bez obawy, że jakiś dodatkowy plik się zagubi. Dodanie załącznika to funkcjonalność, która pojawia się we wszystkich aplikacjach powiązanych z obiegiem dokumentów.

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Nie wszystkie pola w umowie muszą być wypełnione przez jedną osobę. Inne zagadnienia dotyczą potencjalnego pracownika, a inne pracodawcy. Nasza aplikacja no-code daje możliwość wyróżnienia pól, które powinny zostać uzupełnione przez osobę na danym stanowisku. To ułatwia wypełnianie i zarządzanie umowami.

Podgląd statusu danego dokumentu

Podgląd statusu danego dokumentu

Każda umowa, jaka przywędruje do naszej aplikacji no-code, otrzyma określony status. Otóż: jej postanowienia mogą być w trakcie realizacji, zrealizowane lub niepowiązane (nie dotyczy). Podgląd statusu danego dokumentu pozwoli zrozumieć, na jakim etapie jest konkretna sprawa. Warto go sprawdzać regularnie.

Możliwość podpięcia dokumentu do istniejącego

Możliwość podpięcia dokumentu do istniejącego

Funkcja podpinania dokumentu do już istniejącego w naszej aplikacji no-code przypomina nieco dodawanie załącznika. Złączyć się mogą ze sobą nawzajem umowy, aneksy i inne powiązane pisma. To bardzo przydatna funkcjonalność, która występuje zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise. Szczególnie cenią ją pracownicy Sekretariatów, którzy operują umowami.

Możliwość archiwizacji danego dokumentu

Możliwość archiwizacji danego dokumentu

Zautomatyzowana archiwizacja dokumentów (nie tylko umów, ale i faktur kosztowych, akt pracowniczych, wniosków urzędowych deklaracji) to funkcjonalność, za którą podziękować może natura (mniej marnowanego papieru). Aplikacja do zarządzania umowami daje właśnie możliwość archiwizacji powiązanych umów.

Możliwość wyszukiwania i przeglądania wszystkich dokumentów

Możliwość wyszukiwania i przeglądania wszystkich dokumentów

W środowisku biznesowym, gdzie ilość dokumentów i umów rośnie z każdym dniem, efektywne narzędzia do przeszukiwania stają się kluczem do efektywnej pracy. Nasza aplikacja no-code oferuje intuicyjną funkcję wyszukiwania, która pozwala na błyskawiczne znalezienie i przeglądanie konkretnego dokumentu. Dzięki temu, pracownicy mogą łatwo odnaleźć potrzebne informacje, oszczędzając czas i zasoby.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!